Witaj w moim świecie! Świecie motywacji i determinacji!

Nazywam się Paulina Anna Leszczyńska i jestem kobietą, matką i przedsiębiorcą.

Od 2008 roku działam w branży beauty pokonując przez ponad dekadę wszystkie szczeble kariery zawodowej.

Początki w branży beauty

Zaczynając jako 18-latka latałam po domach moich koleżanek z różowym kuferkiem, na skuterze mojego taty, aby robić im paznokcie przy stole kuchennym. Wtedy wiedziałam jedno – żeby w życiu coś osiągnąć trzeba na to zapracować.

Ambitnie pokonywałam wszystkie postawione sobie cele. Ukończyłam szkołę kosmetyczną i kilkadziesiąt szkoleń z zakresu kosmetologii, stylizacji paznokci, rzęs i wielu innych branżowych.

W 2016 roku ukończyłam kurs instruktorski i założyłam marke La Nails, zatrudniałam kilkunastu pracowników, współpracowałam z wieloma markami kosmetycznymi.

Życie obecne

Jako właścicielka salonu stylizacji paznokci i brwi stawiam na jakość i pozytywne relacje z zespołem jak i klientami bo ludzie są dla mnie najważniejsi!

Razem z moją serdeczną przyjaciółką Elizą Słomką z Krakowa założyłyśmy w 2019 roku Klub Instruktorów Niezależnych mający na celu wyszkolić najlepszych instruktorów stylizacji paznokci, którzy nie muszą być związani z żadną marką aby móc rozwijać swoją karierę!

Promuję niezależność

W życiu najbardziej cenię sobie wolność, dlatego moje główne hasło brzmi: PROMUJE NIEZALEŻNOŚĆ! Jestem pasjonatką rozwoju osobistego, social mediów i kobiecego piękna!

Od wielu lat aktywnie prowadzę kilka profili w mediach społecznościowych – mój instagram gdzie znajdziesz i biznes i lifestyle liczy prawie 13 tys obserwatorów!

Moje ostatnie dziecko to „KURS ONLINE DLA BRANŻY BEAUTY – TWOJA MARKA OSOBISTA W SIECI”! Pierwsza edycja cieszyła się wielkim zainteresowaniem (ponad 40 osób!)

Szkolenie pojawia się cyklicznie na kanale Instagram.

<
>

Sukcesy

W Network Marketingu czuję się jak ryba w wodzie, dlatego moja organizacja liczy już ponad 1200 osób! Współpracuje z cudownymi, inspirującymi ludźmi z całego Świata. Organizacja, której jestem założycielem MKK TEAM to profesjonaliści i ludzie z otwartymi głowami!

W 2020 roku na Gali Businesswoman Awards magazynu Businesswoman & life otrzymałam statuetkę dla najbardziej charyzmatycznej osobowości branży beauty!

Więcej na mój temat przeczytasz już wkrótce w książce „50 osobistości biznesu na rzecz fundacji A KOGO? Ewy Błaszczyk” !

Współpraca

Chcesz nawiązać ze mną współpracę? Odezwij się do mnie za pośrednictwem dostępnych kanałów kontaktowych!

+48 531 677 497 mkk@pleszczynska.com

lub wypełnij

Formularz