Witaj w moim świecie! Świecie motywacji i determinacji!

Nazywam się Paulina Anna Leszczyńska i jestem kobietą, matką i przedsiębiorcą.

Od 2008 roku działam w branży beauty pokonując przez ponad dekadę wszystkie szczeble kariery zawodowej.

Początki w branży beauty

Zaczynając swoją ścieżkę kariery zawodowej jako 18-latka wykonywałam paznokcie w domach moich koleżanek. Jeździłam do nich skuterem mojego taty z różowym kuferkiem między nogami... Wtedy wiedziałam jedno – żeby w życiu coś osiągnąć trzeba na to zapracować.

Ambitnie pokonywałam wszystkie postawione sobie cele.
W 2016 roku zostałam instruktorem stylizacji paznokci i założyłam marke La Nails, zatrudniałam kilkunastu pracowników, współpracowałam z wieloma markami kosmetycznymi.

Za swoje efektywne działania w branży zostałam nagrodzona w 2020 roku w plebiscycie Polish Businesswoman Awards w kategorii "Charyzmatyczna osobowość Branży Beauty".
Jestem autorką szkolenia online "Marka osobista w sieci dla branży beauty".W najbliższym czasie pojawi się również ebook o tym samym tytule.

Życie obecne

W 2021 roku zakończyłam karierę stylistki paznokci i instruktora. Zarządzam moim salonem i dbam o rozwój moich pracowników, jednak na co dzień zawodowo buduje już jedynie biznes online, który daje mi niesamowitą energię i satysfakcję.

Jako mama dwóch małych córeczek znaczące jest dla mnie bycie z nimi gdy tego potrzebują, a praca online mi na to pozwala.
Dodatkowym atutem jest również możliwość zabrania ze sobą biznesu gdziekolwiek chcę i brak sufitu finansowego, co jest dla mnie ogromnie ważne.

Mam ogromne marzenia i wiele ciekawych planów na dalszy rozwój swojej kariery zawodowej. Nie boję się zmian i uwielbiam podnosić sobie poprzeczkę.

Promuję niezależność

W życiu najbardziej cenię sobie wolność, dlatego moje główne hasło brzmi: PROMUJE NIEZALEŻNOŚĆ! Jestem pasjonatką rozwoju osobistego, social mediów i kobiecego piękna!

Od wielu lat aktywnie prowadzę kilka profili w mediach społecznościowych – mój instagram gdzie znajdziesz biznes i lifestyle liczy prawie 14 tys obserwatorów!
Poprzez budowanie relacji z moimi odbiorcami zdobyłam wielu klientów i partnerów biznesowych.

Realizuje się na wielu płaszczyznach, kocham dzielić się wiedzą i motywować ludzi do zmian w swoim życiu!
Koniecznie odwiedź mój profil IG @paulina.anna.leszczynska

<
>

Sukcesy

W Network Marketingu czuję się jak ryba w wodzie, dlatego mój zespół liczy już ponad 2500 osób!
Współpracuje z cudownymi, inspirującymi ludźmi z całego Świata. Organizacja, której jestem założycielem MKK TEAM to ludzie z otwartymi głowami!

W 2022 roku na Gali Polish Businesswoman Awards magazynu Businesswoman & life otrzymałam nagrodę za "SUKCES FIRMY W MARKETINGU SIECIOWYM" co potwierdza moje etyczne i pełne profesjonalizmu działania w branży.
W magazynie ukazał się również mój artykuł dotyczący potęgi biznesu online - zapraszam do lektury nr 65.
Więcej na mój temat przeczytasz również w książce „50 osobistości biznesu na rzecz fundacji A KOGO? Ewy Błaszczyk”

Współpraca

Chcesz nawiązać ze mną współpracę? Odezwij się do mnie za pośrednictwem dostępnych kanałów kontaktowych!

+48 531 677 497 mkk@pleszczynska.com

lub wypełnij

Formularz