Witaj w moim świecie! Świecie motywacji i determinacji!

Nazywam się Paulina Anna Leszczyńska i jestem kobietą, matką i przedsiębiorcą.

Od 2008 roku działam w branży beauty pokonując przez ponad dekadę wszystkie szczeble kariery zawodowej.

Początki w branży beauty

Zaczynając swoją ścieżkę kariery zawodowej jako 18-latka wykonywałam paznokcie w domach moich koleżanek. Jeździłam do nich skuterem mojego taty z różowym kuferkiem między nogami... Wtedy wiedziałam jedno – żeby w życiu coś osiągnąć trzeba na to zapracować.

Ambitnie pokonywałam wszystkie postawione sobie cele.
W 2016 roku zostałam instruktorem stylizacji paznokci i założyłam marke La Nails, zatrudniałam kilkunastu pracowników, współpracowałam z wieloma markami kosmetycznymi.
Byłam właścicielką dwóch salonów stylizacji paznokci, centrum szkoleniowego oraz hurtowni kosmetycznej.

Za swoje efektywne działania w branży zostałam nagrodzona w 2020 roku w plebiscycie Polish Businesswoman Awards w kategorii "Charyzmatyczna osobowość Branży Beauty".

Jestem autorką wielu artykułów w magazynach branżowych oraz kilku podcastów z tipami dla branży beauty. Stworzyłam szkolenie online "Marka osobista w sieci dla branży beauty", które miało dwie edycje.

Życie obecne

W 2021 roku będąc w drugiej ciąży zakończyłam karierę stylistki paznokci i instruktora. Przez kolejny rok zarządzałam już tylko jednym salonem, jednak na co dzień zawodowo zaangażowałam się już jedynie w biznes online, który daje mi wolność i poczucie bezpieczeństwa.
W 2022 roku zamknęłam drugi salon.

Jako mama dwóch małych córeczek znaczące jest dla mnie bycie z nimi gdy tego potrzebują, a praca online mi na to pozwala.
Dodatkowym atutem jest również możliwość zabrania ze sobą biznesu gdziekolwiek chcę i brak sufitu finansowego, co jest dla mnie ogromnie ważne.

Mam wielkie cele i mnóstwo ciekawych planów na dalszy rozwój swojej kariery zawodowej. Nie boję się zmian i uwielbiam podnosić sobie poprzeczkę.

Jestem autorką wielu programów szkoleniowych w mojej organizacji oraz prelegentką na eventach firmowych w network marketingu.
Z potrzeby dzielenia się swoim doświadczeniem napisałam ebooka "Jak połączyć biznes beauty & biznes online i zacząć zarabiać więcej".

Promuję niezależność

W życiu najbardziej cenię sobie wolność, dlatego moje główne hasło brzmi: PROMUJE NIEZALEŻNOŚĆ! Jestem pasjonatką rozwoju osobistego, social mediów i kobiecego piękna!

Od wielu lat aktywnie prowadzę kilka profili w mediach społecznościowych – mój instagram gdzie znajdziesz biznes i lifestyle liczy prawie 14 tys obserwatorów!
Poprzez budowanie relacji z moimi odbiorcami zdobyłam wielu klientów i partnerów biznesowych.

Realizuje się na wielu płaszczyznach, kocham dzielić się wiedzą i motywować ludzi do zmian w swoim życiu!
Koniecznie odwiedź mój profil IG @paulina.anna.leszczynska

<
>

Sukcesy

W Network Marketingu czuję się jak ryba w wodzie, dlatego mój zespół liczy już ponad 3000 osób!
Współpracuje z cudownymi, inspirującymi ludźmi z całego świata. Marka MKK Connect, której jestem założycielem zrzesza niezależnych przedsiębiorców - to wspaniali ludzie z otwartymi głowami! Razem stworzyliśmy kanał na YouTube - MKK Connect.
Tam dowiesz się więcej na temat naszych produktów i możliwości biznesowych.

W 2022 roku na Gali Polish Businesswoman Awards magazynu Businesswoman & life otrzymałam nagrodę "SUKCES FIRMY W MARKETINGU SIECIOWYM" co potwierdza moje etyczne i pełne profesjonalizmu działania w branży.
W magazynie ukazał się również mój artykuł dotyczący potęgi biznesu online - zapraszam do lektury nr 65.
Więcej na mój temat przeczytasz również w książce „50 osobistości biznesu na rzecz fundacji A KOGO? Ewy Błaszczyk”

Współpraca

Chcesz nawiązać ze mną współpracę? Odezwij się do mnie za pośrednictwem dostępnych kanałów kontaktowych!

+48 531 677 497 mkk@pleszczynska.com

lub wypełnij

Formularz