Salon La Nails & Wellness

to prestiżowe miejsce na mapie Warszawy, które prężnie działa od 2020 roku.

Znajdujemy się w Centrum, na 14 piętrze biurowca Babka Tower, z piękną panoramą na miasto!

Oferujemy profesjonalne usługi stylizacji brwi i paznokci przez wykwalifikowany personel. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, sterylizacje w autoklawie i sympatyczną, luźną atmosferę!

Jedyny taki salon w Warszawie

U nas poczujesz się dopieszczona i wartościowa bo każda klientka, jest dla nas ważna! Zespół cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Dokładamy wszelkich starań aby iść z trendem i sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów!

Jako jedyny salon w Warszawie posiadamy skaner biofotoniczny, którym wykonujemy pomiar poziomu karotenoidów w skórze klienta!

Organizujemy cykliczne spotkania z klientami, na których wykonujemy skanowanie, dzięki któremu następuje dobór odpowiedniej suplementacji względem uzyskanego wyniku.

W salonie możesz również zakupić profesjonalne kosmetyki i technologie do pielęgnacji domowej marki Nu Skin.

Opisy profesjonalistów

Laminacja brwi jest zabiegiem polegającym na trwałym nadaniu kształtu brwi poprzez wyczesanie specjalnymi preparatami oraz przyciemnienie i odżywienie. Podczas zabiegu klientka może poczuć się jak w spa - wygodny fotel oraz pyszna kawa tylko potęgują odprężenie. Kilka chwil i cieszysz się brwiami idealnymi jak nigdy wcześniej. Instagramowy efekt gwarantowany!

Martyna stylistka brwi i paznokci

Przedłużanie paznokci żelowych to usługa, dzięki której możesz poczuć się stylowo i kobieco w krótkim czasie! Paznokcie są wykonane z zachowaniem wszelkich technicznych zasad stylizacji. Poprawnie wykonany kształt prezentuje się naturalnie i nie przeszkadza klientce w codziennym funkcjonowaniu! Krótki migdał french czy ekstrawagancki czerwony kwadrat – wybór należy tylko do Ciebie!

Paulina właściciel, instruktor stylizacji paznokci

Pedicure hybrydowy jest zabiegiem pielęgnacyjnym, gdzie opracowujemy dokładnie paznokcie i skórę stóp. Ma na celu oczyszczenie, złuszczenie i nawil żenie, aby stopy były miękkie i gładkie w dotyku. Jest to jeden z najbardziej relaksacyjnych zabiegów, które znajdziecie w naszej ofercie. Pedicure wykonany w naszym salonie jest gwarancją zdrowych i pięknie wyglądaj ących stóp.

Emilia podolog, stylistka paznokci

W salonie cenimy sobie profesjonalną obsługę klienta. Oferujemy wachlarz usług skrojonych na miarę, tak aby każda klientka chętnie do nas wracała. Komfort cenimy ponad wszystko, dlatego możecie zapisać si ę do nas online, przez IG, FB oraz telefonicznie. Prowadzimy również program lojalnościowy dla stałych klientów! Możesz być pewna, że gdy już do nas trafisz otrzymasz profesjonalną usługę, pyszną kawę a to wszystko w przyjaznej atmosferze

Flora manager

<
>