Motywator kobiecej kariery

Mój autorski projekt, który tworzę we współpracyz amerykańskim liderem kosmetyków i opatentowanych technologii do pielęgnacji domowej.

MKK team to organizacja kobiet i mężczyzn, którzy stawiają w życiu na rozwój osobisty i otwierają głowy na nowe możliwości biznesowe.

Zajmujemy się sprzedażą produktów premium poprzez rekomendacje oraz budowaniem sieci nowych kanałów dystrybucji na 50 rynkach Świata.

Jak działa MKK?

Pracujemy głównie online dlatego nie mamy ograniczeń względem pozyskiwania nowych partnerów.

Nasz wspólny projekt wspiera i motywuje poprzez regularne darmowe szkolenia, eventy i beauty party. Jesteśmy wśród ludzi i dla ludzi – to wyróżnia nas najbardziej!

Prowadzimy wspólne prezentacje biznesowe online jak i offline. Wykorzystujemy takie mechanizmy jak marketing odwrócony i personal branding, czego uczymy nowe osoby na specjalnej platformie szkoleniowej.

Aby zacząć budować biznes sieciowy potrzebujesz trochę czasu i telefon komórkowy!

Nie musisz ponosić żadnych opłat wstępnych a pieniądze jakie tutaj zarobisz są nieograniczone, zależne tylko od Twoich działań!

Jak działa MKK?

Jedynym warunkiem jaki musisz spełnić aby dołączyć do mojego zespołu to pozytywne nastawienie, determinacja i zaangażowanie!

Spróbuj – nic nie ryzykujesz ale wiele możesz zyskać!

Wyślij Formularz odezwę się do wybranych osób.